Brzydki zapach okolic intymnych i zielona wydzielina z pochwy

Witam mam problem z zapachem z pochwy jest tak obrzydliwy ze nie da się wytrzymać nic mnie nie swędzi a co ważne zapach przypomina sfermentowane mleko a wydzielina jest zielonkawa moj ginekolog zapisal mi tabletki juz trzeci raz te same ale ten zapach powraca i to bez przyczyny dodam ze z tego powodu zerwalam kontakt z partnerem bo wsydze sie swego ciala pomocy!
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

A jakie to były tabletki, a raczej globulki?
Od kiedy zauważyła Pani niepokojący zapach wydzieliny z pochwy.
Czy kurację zleconą przez Pani ginekologa przeprowadziła Pani od początku do końca?
Czy sugerowała Pani nieskuteczność dotychczasowego leku i jego zmianę swojemu lekarzowi?