Brzydki zapach stóp nastolatka

Mam pytanie odnośnie nóg a raczej stóp mojego syna który to już ma 18 lat chodzi o ich fetor! Buty nosi skórzane co do ich mycia też nie mam zastrzeżeń kupuje mu wkladki odświeżające itp a jak wróci ze szkoły do domu i zdejmie buty to czuć je w calym domu. Stosował różne zasypki do skarpet skarpetki z bambysowych nici i nic.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę spróbować, aby syn zaczął stosować bardziej przewiewne obuwie, w którym stopy nie będą się pocić. Dodatkowo wskazana jest codzienne mycie stóp i codzienna zmiana skarpetek.