Brzydki zapach z ust u 32-letniej kobiety

Witam. Od ok 2 lat walczę z brzydkim zapachem z ust. Brzydko mówiąc śmierdzi mi z ust ropą. Co rano odkaszluje i wypluwam ropę. Robiłam wymaz z ust, który nic nie wykazał. Zęby mam zdrowe-myje kilka raz dziennie, czyszczę nitką, płuczę płynem-zapach znika tylko na chwilę. Odżywiam się zdrowo, nie mam nadwagi; nigdy nie miałam problemów z żołądkiem. Ogólne badania krwi i moczu tez wyszły ok. Proszę o podpowiedź co z tym fantem zrobić.

Witam Panią.
W większości przypadków(nie wiem czy to dotyczy Pani) za przykry zapach z ust odpowiedzialne są bakterie bytujące na języku.Aby zminimalizować wyżej wymieniony problem do wzorowej higieny jamy ustnej należy dołączyć mycie języka.Są do tego specjalne szczoteczki.Jeżeli myje Pani zęby szczotką ręczną proponuję zamienić ją na szczotkę elektryczną( w komplecie jest zestaw różnych szczotek ,m.in.do czyszczenia języka).Wskazane jest też stosowanie irygatora,który używamy po nitkowaniu ale przed myciem zębów szczoteczką.Ważna jest też technika mycia zębów i czas ich mycia, co najmniej 2 minuty,żeby dotrzeć do większości powierzchni wszystkich zębów.W czyszczeniu powierzchni pomiędzy zębami pomagają nam nici dentystyczne i irygator.Proszę wypróbować pastę i płukankę Meridol halitosis ( do kupienia w drogeriach i aptekach).Dobra też jest pasta paradontax,trzeba polubić jej smak.