Budzenie nocne u 6-miesięcznego dziecka

Moja córka skonczyła 6 miesiecy, do tej pory potrafiła przespać cała noc.Jest karmiona mm. Idzie spać ok 19.30-20. Karmie ją jeszcze ok 22.30. Od kilku dni budzi sie o godz 3 - 4.20 i nie chce juz spac. po ciezkich chwilach placzu , wrzasku zasy[pia ok 6. Czym może być spowodowane ze córka budzi sie o tej godzinie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyny budzenia się niemowląt mogą być różne. niektóre z nich to mokra pieluszka, bolący brzuch, uczucie głodu, niepokój, niewygodne miejsce do spania, gorąco czy zbyt ciasny kaftanik. Jeśli zauważyła Pani zmiany w zachowaniu dziecka to warto udać się na wizytę do specjalisty pediatry.