Budzenie się z uczuciem gniewu

Witam. Moj problem jest taki ze mam 3 fazy w dniu. A polega na tym to tak ze co jakis czas budzi sie we mnie mocny gniew, potem mysli ze jest fajnie i tak jak byc powinno i jestem szczesliwy a nastepnie faza wielkiego dola i smutku. Nie sa one oczywiscie w tej kolejnosci. Na co to moze wskazywac? Jak to wyleczyc? Bylem kiedys u psychologa, ale nic nie pomagalo. Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że w tym momencie warto zgłosić się do psychiatry. Konieczna jest wnikliwa rozmowa. Najważniejsze jest to, że chce Pan szukać rozwiązania i pomocy.

Dzień dobry!

Pomoc psychologiczna zazwyczaj jest procesem. Pierwszym etapem jest postawienie diagnozy, które niekiedy wymaga czasu, zebrania większej ilości informacji, przeprowadzenia badań diagnostycznych. Dopiero kolejnym krokiem jest planowanie leczenia. Zachęcam do kontynuowania diagnostyki psychologicznej. Niestety, przekracza ona możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!