Cellulit na pośladkach

Mam 14 lat, 1,74 m wzrostu i ważę 63 kg. Mam problem, na pośladkach mam cellulit, a blisko krzyża rozstępy wzrostowe. Jak się tego pozbyć?
2 LAT ponad rok temu

Witam,

Na pytanie podobne do Twojego odpowiedziałam już pod linkiem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-zwalczyc-cellulit-0
Podstawą w zwalczaniu cellulitu jest prawidłowa dieta, utrzymywanie prawidłowej masy ciała, regularne podejmowanie aktywności fizycznej i systematyczne:
- stosowanie specjalistycznych kosmetyków
- masowanie ciała
- podejmowanie ciepło-zimnych natrysków.

W przypadku rozstępów pomocne może być unikanie tycia, jak i stosowanie kosmetyków ujędrniających.
W salonach kosmetycznych dostępne są również specjalne zabiegi, spłycające powstałe już zmiany.

Pozdrawiam
Decyzje podejmuj w oparciu o rozmowę z rodzicami.