Cena założenia protezy górnej

mam takie pytanie moj tato mial jedna operacje na miażdżyce nog i jedna noge mu zle zrobili i musi teraz zrobic jedna mala opeacje czyli musi wsadzic jedna proteze gorna bo nie dochodzi mu krew i nie moze juz tak chodzic chcialam sie zapytac ile by taki zabieg kosztowal

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani konkretnie jaki zabieg ma Pani na myśli, co uniemożliwia odpowiedź na pytanie. Sugeruję jednak kontakt z najbliższym centrum medycyny naczyniowej, gdzie bez wątpienia otrzyma Pani konkretną odpowiedź.