Ceny tabletek antykoncepcyjnych awaryjnych

Witam, słyszałam o tabletkach "po". Są duże rozbieżności cenowe jak i różnią się tym, że każda tabletka ma inne działanie (mam na myśli, że można ją wziąć do 2 dni a także do 5) Stąd moje pytanie czy dlugość czasu w jaki można wziąć tabletke odnosi się do ceny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Cena preparatu nie jest uzależniona od czasu działania po stosunku.