Cera mieszana z problemami naczynkowymi a zabieg usunięcia naczynek

Witam. Mam cere mieszana z duzymi problemami naczynkowymi. Zatanawiam sie nad zabiegiem usuniecia naczynek metoda laserowa lub metodą koagulacji. Jednak boję sie ze po takim zabiegu stan mojej skory sie pogorszy. Nie wiem ktora metoda jest mniej ryzykowna i jakie beda efekty, czy może lepiej było by poczekać az stan skory sie pogorszy i dopiero wtedy wykonac taki zabieg? Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepiej zgłosić się do dermatologa, który poradzi jaki zabieg będzie najbardziej odpowiedni w Pani sytuacji.