Cera naczynkowa i częste podrażnienia

Witam.Ja mam cere naczynkowa,mam kilka naczynek moja cera na wszystko reaguje zaczerwienieniem,na codzien mam lekki rumien czasami (nawet czesto) mocny rumien.. Proosze o porady jaki mogla bym zakupic krem na zime jakies specjalistyczne nazwy? czy tez inne porady. Mam 22 lata. dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

W celu doboru odpowiedniego kremu proponuję udać się do lekarza dermatologa lub do apteki/drogerii w której prowadzone są tzw. dermo-konsultację. Sądzę, że tylko w ten sposób będzie możliwe dobranie odpowiednich kosmetyków. Problem stosowania kosmetyków bardzo często rozwiązuje się na zasadzie prób i błędów, aż do momentu trafienia w odpowiedni kosmetyk. Takie dermo-konsultację mogą znacznie ograniczyć czas znalezienia odpowiednich kosmetyków.

Bardzo dobre kremy sa z firmy Avene.
w celu ochrony skóry przed zimnem prosze stosowac najlepiej krem ochronny dla dzieci.
Dobrze działają kosmetyki z kwasem laktobionowym- niestety dośc trudno znaleźć je na polskim rynku.