CHAD i zaburzenia osobowości przeplatane z depresją

Witam.Od ponad 10lat cierpię na CHAD i zaburzenia osobowości.Trudno radzę sobie z chorobą-mimo leczenia farmakologicznego trwającego już sporo czasu mam trudności w znalezieniu pracy,a skończyłem studia wyższe,pracowałem w zawodzie,realizowałem się,ale od 2012 nie potrafię dojść do siebie-pojawiają się stany depresyjne przeplatane z manią.Moja pani dr psychiatraChciała mnie skierować na oddział,ale miałem możliwość odbycia kursu,a nowy lekarz powiedział,że po 2-dniach ucieknę,NieMamPsychoterapii

Witam,
może warto dalej próbować, psychoterapia byłaby z całą pewnością korzystna dla Pana. Proszę próbować dalej, zapewne uda się znaleźć odpowiednią terapię. W razie dodatkowych pytań może się Pan kontaktować ze mną bezpośrednio, może będę mogła jakoś pomóc. Pozdrawiam.

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Najwyraźniej potrzebuje Pan większej pomocy niż tylko leki. Polecam jednak spróbować wytrwać na oddziale i poszukać indywidualnego terapeuty.