Chcę mieć płaski brzuch - jaką dietę stosować?

Witam. Mam na imię Dominika. Mam 14 lat, mój wzrost to 162cm, a waga 50kg. Mam pytanie. Wiem, że nie należę do najgrubszych osób i nawet na pierwszy rzut oka nie muszę się odchudzać. Jednak ja bardzo proszę o jakąś dietę, ponieważ chciałabym schudnąć trochę na brzuchu i udach. Chcę to zrobić, bo teraz nie czuję się najlepiej w swoim ciele.

Lek. Marta Hat

Witam!
Twoja waga znajduje się w dolnej granicy normy (BMI 19,05), dlatego też nie powinnaś stosować żadnej diety odchudzającej. Jesteś osobą bradzo młodą i Twój organizm w tym momencie potrzebuje substancji odżywczych, żeby się rozwijać. Staraj się zwracać uwagę na to, żeby jeść zdrowo, unikać tłustych i słodkich pokarmów.
Jeżeli jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu istnieje jedno rozwiązanie. Nazywa się sport. Trening pozytywnie wpłynie nie tylko na Twoją sylwetkę, ale też na zdrowie i samopoczucie.
Pozdrawiam