Chemioterapia w tabletkach , jakie rodzaje ?

Od października 2008r. jestem leczona na raka . Chemia czerwona jak i inne leki w tym novelbina i herceptyna nie przyniosły pozytywnej odpowiedzi,rak rozsiał się po całej piersi,moje pytanie ; jakie może lekarz zastosować u mnie jeszcze leczenie aby powstrzymać rozwój choroby?.Słyszałam o innej metodzie leczenie doustnego jaka to jest? A gdybym chciała poddać się eksperymentalnemu leczeniu za granicą gdzie powinnam się zgłosić ? Mam G3 , her+++,przerzuty do węzłów chłonnych obu pach,guzy w jednej piersi. Mam 41 lat.

Szanowna Pani, jeżeli metody standardowego leczenia nie przynoszą
rezultatów, można spróbować skorzystać z terapii, prowadzonych w ramach tzw.
badań klinicznych.
Badania kliniczne mają na celu ocenę nowatorskich leków i
są prowadzone w większości klinik uniwersytetów medycznych, w Polsce i
zagranicą. O możliwościach wzięcia udziału w takich badaniach proszę
porozmawiać przede wszystkim ze swoim lekarzem prowadzącym. W Polsce działa
min. Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi, gdzie lekarze mogą
uzyskać informacje na temat prowadzonych w Polsce badań w leczeniu raka
piersi. Aktualnie trwają badania nad lekami o podobnym uchwycie działania
jak herceptyna.