Chłopak nie doszedł: Czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry. Okres powinnam dostać 22 grudnia, do tej pory go nie dostałam. 1 stycznia kochałam się z chłopakiem, jednak on nie doszedł. Czy mogę być w ciąży? Dodam jeszcze, że z pochwy wydziela się biały, lepki i gęsty śluz. Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że podczas stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, gdyż w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, których żywotność jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl