Choroba Leśniowskiego-Crohna i choroba LABD

Dzień dobry choruję na chorobę leśniewskiego crohna, od 2 lat dodatkowo w tamtym roku na moim ciele pojawily się pecherzyki na dekolcie i w okolicach pachwin wykryto wtedy u mnie chorobę LABD , od jakiegoś czasu miewam bardzo silne bóle kości najbardziej w okolicach bioder, ból jest tak silny że czuję że mogłabym zemdleć, czym to może być spowodowane , wyniki badan wszystkie są w normie , nie mam anemi, przyjmuję wit. D, wapń,na chorobę crohna brałam encorton, lecz nie biorę go od roku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki ortopedycznej. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.