Choroba Scheuermanna i dolegliwości bólowe w biodrze i plecach

Mam 30 lat . Od dawna choruję na chorobę Scheuermanna i mam straszne dolegliwości bólowe w biodrze i z prawej strony pleców ból promieniuje do prawej ręki i jest nie do zniesienia. Mam ograniczoną ruchomość w tej ręce nawet jak biorę kubek do ręki powoduje to u mnie ból. Co zrobić żeby przy kontakcie seksualnym nie bolał mnie kręgosłup i biodro. Gdy osiągam szczyt to coś się we mnie blokuje bo czuję ból w kręgosłupie i biodrze. Proszę o radę eksperta w tek dziedzinie. Jak z tym żyć

Witaj

Przy tego typu schorzeniu proponuję znależć terapeutę - psychologa, lub psychiatrę, który stosuje techniki wyobrazeniowo- relakscyjne i przejdzie z panią cały proces, aby bodziec nie był tak silny. Można tez w ramach gry wstępnej poprosić o masaż relaksacyjny który zrobi partner, jeśli nie potrafi to są pozycje do kupienia- ksiązki o tego typu masażach- p/bólowo -relaksacyjnych. Prosze znależć seksuologa , psychologa w swojej najbliższej okolicy. Pozdrawiam