Chorobliwy narcyzm

Płeć: mężczyzna lat 18. Poprosiła mnie moja dziewczyna bo cytuje ją: "nigdy nie czuje się  przy mnie spełniona" i wyzywa mnie że "myślę tylko o sobie" psuje to mój najlepszy związek zwłaszcza ze myślę o przyszłości cierpię na narcyzm i podnieca mnie wygląd samego siebie. To trochę trudno wytłumaczyć ale gdy czuje swoje okolice intymne i widzę moje pełne ciało czy pieszczę moje rysy to dostaje erekcje i spełniam się seksualnie sam. Nie powiem że nie jest mi przyjemnie z samym sobą, ale sprawy się  komplikują... Dodam że nie jestem homo i nie szukam u innych kolesi tego co podnieca mnie we mnie, moje stosunki zaczynają się z myślą "ale jestem ciacho i za chwile dostanę dla siebie rozkosz" kończą się iż sam się  dopieszczam i najlepiej bym sam ze sobą w tym czasie pobył a najlepiej po spełnieniu się  otulił i rozkoszował chwilą ze sobą tylko proszę o wyrozumiałą poradę.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Piszesz o swoim zafascynowaniu swoją osobą oraz braku potrzeby spełniania się wraz z partnerką. Może to być przejaw autoerotyzmu, czyli takich zachowań seksualnych, które przynoszą satysfakcję w kontakcie z samym sobą. Jeśli Twoje zachowanie wywołuje trudności w związku, który chciałbyś kontynuować i czujesz się z tym źle, to warto skorzystać z pomocy seksuologa. Możesz na takie spotkania zabierać także swoją partnerkę, by ona także mogła zrozumieć, co się z Tobą i między Wami dzieje. Twoja dziewczyna może się czuć odrzucona czy odsunięta przez Ciebie na dalszy plan, ponieważ ona potrzebuje drugiej osoby, by móc osiągnąć satysfakcję. Warto dlatego włączyć ją w swoje spotkania z seksuologiem, ponieważ jej taki rodzaj pracy nad problemami może pomóc w poradzeniu sobie z tą trudną sytuacją.

Pozdrawiam