Chromogranina i aktyna w badaniu biopsji

proszę o komentarz do następujących wyników z biopsii: rozpoznanie: rak piersi BST, G2 rec. ER - PS5 IS3=TS8 rec.FR - PS5 IS3=TS8 HER 2 Ki67 ( ) w ok 20% komórek chromogranina (-) synaptofizyna (-) CK ( ) aktyna (-) p63 (-) CD10 (-)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu pełnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.