Chwile otępienia i braku koncentracji

Witam mam pytanie otoz moja byla dziewczyna czasem mi mowila ze jestem czerstwy nie mam sie za osobe nie inteligentna ale prawda jest to ze mam jakby otepienie ze momentami w pierwszym momencie nie wiem o czym jest mowa I nie kojarze I w dodatku dochodzi do tego tepy wzrok czy to jest zwiazane z niedojrzaloscia czy czyms innym?

Witam, wachlarz możliwych wyjaśnień tego, o co Pan pyta jest na tyle szeroki, że nie sposób odpowiedzieć na odległość. Być może bywa Pan tak pochłonięty własnymi myślami, a w trakcie fiksuje Pan wzrok na jakimś punkcie. Nie widzę w tym nic niepokojącego, choć to zależy od okoliczności. Jeśli Pana stany Pana bardziej niepokoją, proszę skonsultować się z psychologiem w Pana okolicy.

Dzień Dobry Panu,

Pozostaje Panu udać się do lekarza pierwszego kontaktu,
który wstępnie zadecyduje, jakie
podjąć kroki celem rozpoznania przyczyny Pana objawów.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej