Chwilowy wzwód

Mam 23 lata, wcześniej uprawiałem seks z różnymi kobietami, nigdy nie miałem problemów ze wzwodem. Od pół roku mam stałą partnerkę, i za każdym razem jak mamy się kochać, to przy grze wstępnej jest wszystko OK ze wzwodem... jednak jak już ma dojść do współżycia, członek opada. Udaje mi się na nowo doprowadzić do jego wzwodu, wejdę, lecz nawet będą w środku, mój członek znowu opada. Jestem załamany, głupio mi, że nie potrafię zaspokoić ukochanej. Boję się, że mnie zostawi. Czy mogę coś z tym zrobić? Są na to jakieś leki lub inne sposoby? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

problem tkwi głównie w Pana psychice i przede wszystkim musi się Pan przestać stresować tą sytuacją, rozluźnić się i w trakcie stosunku nie myśleć o możliwości "porażki". Jeśli Pan sam nie da rady, może Pan udać się do seksuologa.

Leki istnieją, ale skierowane są raczej dla mężczyzn po 40. roku życia z problemami natury organicznej.