Ciągłe brązowe plamienia oraz bolące brodawki sutkowe

Witam.
Mój problem to od pierwszego stosunku, który odbył się 5.11.2010, ok. dwa dni po stosunku nastąpiły delikatne brązowe plamienia, następnie był okres 13.11.2010 trwał jak zwykle 7 dni. Po okresie był spokój, potem odbyłam stosunek 26.10.2010 i następnego dnia wróciły plamienia, a dzień później zaczął się jakby "okres" raz obfity, a zaś potem skąpy i było tak przez 10 dni.
Teraz z 2 tygodnie temu odbyłam stosunek z partnerem i wszystko było fajnie, ale znowu tylko przez 3 dni i wróciły plamienia i już nie jasno brązowe czy brązowe, tylko ciemno ciemno brązowe i trwa to już tydzień, a dwa dni temu rozpoczął się ból w brodawkach sutkowych i zaczynam się martwić. Ciąża? Czy choroba? Boję się, co się dzieje?
Dodam tylko, zabezpieczenie prezerwatywa, nie pękła.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Plamienia po stosunku mogą wynikać z obecności nadżerki szyjki macicy. Innymi przyczynami plamień mogą być polipy, zaburzenia hormonalne, stany zapalne dróg rodnych.
Raczej w Pani przypadku ciąża jest mało prawdopodobna. Jednak pomimo tego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Aby wyjaśnić przyczynę plamień należy zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam