Ciągłe krwawienie od 16 dni

Witam . Mam problem mój okres trwa już 16 dni . Okres mam nieregularny. Zazwyczaj trwał on od 4-5 dni . Na początku były to brązowe upławy potem obfite krwawienie następnie wróciło brązowe plamienie . Bardzo się tym martwię . Dodam , ze nie zażywam żadnych tabletek i nie rodziłam . Proszę o poradę.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przedłużające się krwawienie oraz występowanie brązowej wydzieliny może być spowodowane przez zaburzenia hormonalne. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego takie jak nadżerki, polipy czy mięśniaki macicy. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.