Ciągłe krwawienie z dróg rodnych

Witam, mam mały problem ,w tym miesiacu mam prawie ciagle miesiaczkę, nie wiem co sie dzieje, dostalam na poczatku miesiaca.potem mialam okolo po 2 tyg plamienie a teraz znowu mam okres Co to moze byc spowodowane? Kiedys zdarzyło mi sie dostac okres 2 raz.w mieesiacu ale to bylo okolo 3 lata temu. Dziekuje za szybką odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu dolegliwości mogą wynikać z wielu przyczyn, konieczna wizyta u lekarza ginekologa.