Ciągłe mdłości, bóle brzucha i utrata apetytu u 32-latki

Witam! Od trzech miesięcy mam ciągłe mdłości (ciąża jest wykluczona), bóle brzucha w części zaraz pod biustem. Czasami kłucia, czasami ból jest ciągły i potrafi trwać nawet dwa dni. Straciłam apetyt, mam uczucie sytości. Proszę o poradę. Pozdrawiam Edyta

Witam. Mdłości mogą być wynikiem przyjmowania niektórych leków, wzmożonego napięcia nerwowego lub infekcji wirusowej przewodu pokarmowego. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który zbierze dokładny wywiad i przeprowadzi badania kliniczne.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Szanowna Pani Edyto, Rozpoznanie Pani schorzenia jest praktycznie niemożliwe "drogą internetową" (tym bardziej zaproponowanie konkretnego leczenia). Przyczyny takich objawów może być bardzo wiele. Dlatego uważam, iż bardzo cenna jest sugestia Pani dr Horbaczewskiej - konsultacja z lekarzem, który Panią zbada, ustali przyczynę i zaproponuje odpowiednie leczenie.
Wojciech Kawiorski, specjalista chirurgii ogólnej, proktologicznej, onkologicznej, gastroenterologicznej.