Ciągle słyszę, że jestem wredna i myślę tylko o sobie. Co się ze mną dzieje?

Mam 16 lat i od długiego czasu dzieje się ze mną coś dziwnego, jesteś u skraju załamania nerwowego. Szybko wpadam w złość kiedy coś mi nie wychodzi, coś nie idzie po mojej myśli czy też wrócę z nieudanych zakupów.

Moi rodzice narzekają ciągle na mnie, że nic nie robię - to prawda, nic nie robię, bo nic mi nie się chce. Krzyczę na nich. Przeklinam gdy nie zrobią tego, co ja chcę. Nie umiem sobie radzić z emocjami. Do tego słyszę jeszcze, że jestem wredna i myślę tylko o sobie. Nie mam chłopaka od roku jestem samotna ciągle, bo wydaje mi się, że coś czuję do byłego i jeśli z kimś będę to wtedy on będzie chciał do mnie wrócić, a po drugie to nikt nie pojawił się w moim życiu. Nie mam się komu wygadać.

Czuję, że przez to jaka jestem ludzie będą się ode mnie odwracać ;(. Nie wiem co się dzieje, ryczę z byle powodu, chyba mam depresję. Ciągle myślę o swoich problemach, wymyślałam je sobie – błagam, nie wiem co robić, pomóżcie! ;(

Witam:)

Bez wątpienia przeżywasz teraz silne emocje i odczuwasz intensywnie wszystko co się wokół Ciebie dzieje z powodu dorastania i przeżyć, o których nie masz z kim porozmawiać.

Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie umówienie się z psychologiem lub pedagogiem szkolnym albo psychologiem w poradni psychologiczno-pedagogicznej, który pozwoli zrozumieć, to co się z Tobą dzieje i jak radzić sobie samej ze sobą.

Pozdrawiam.