Ciągłe uczucie głodu u 22-latki

Witam mam 22 lata i od trzech dni wydaje mi sie że mój żołądek mi nie pracuje. Ciągle jestem głodna i mogę jeść, jeść i w ogóle nie odczuwam sytości. A jestem osobą dość szczupłą i boje się że jak dalej tak będzie to bardzo dużo kilogramów może mi przybyć. Proszę o rade i pomoc bo nie wiem co mi może być?

Witam Panią,
w takiej sytuacji powinna Pani skonsultować się z lekarzem endokrynologiem, który zleci właściwe badania min TSH i FT4, których wyniki pokazuję prawidłowość funkcjonowania tarczycy. Taki objaw jest bardzo często spowodowany nadczynnością gruczołu tarczycy!
Życzę dużo zdrowia!
Sylwia Beyer-Wygońska

Witam!
Proszę zbadać poziom mikroelementów oraz makroelementów. Powinna Pani wprowadzić chrom i magnez do diety, ale rezultaty będą widoczne za 6 tygodni. Można równiez pić zioła zmniejszające apetyt. Pozdrawiam