Ciągłe upławy pomimo leczenia

Witam.

Niecałe dwa tygodnie temu zakończyłam leczenie metronidazolem. Miałam bowiem tak jakby wczesne stadium zapalenia bakteryjnego. Tak powiedział lekarz. Leczenie trwało tydzień (dwie tabletki, jedna rano druga wieczorem) i dzień przed leczeniem 4 naraz ale nazwy nie pamiętam. Upławy miały kolor biały mieszany z żółtym i miały okropny rybi zapach. Problem polega na tym że upławy nadal są. Jest ich mniej, dużo mniej i nie mają zapachu. Ale i tak jest to dla mnie uciążliwe. Nie byłam w ciąży ani nie jestem. Nie uprawiam stosunków seksualnych właśnie przez te głupie upławy.

Witam serdecznie!

Zawsze po zakończeniu kuracji antybiotykowej niezbędna jest wizyta kontrolna. W Pani przypadku jest ona wyjątkowo potrzebna. Sam fakt, że objawy straciły na sile świadczą o tym, że leczenie było prawidłowo dobrane. Być może jednak potrzebne będzie dodatkowy chemioterapeutyk, celowany, ale tę decyzję pozostawiam Pani lekarzowi.

Na pewno niezbędne jest ponowne Pani zbadanie, najpewniej będzie miała Pani także wykonany posiew.

Pozdrawiam.