Ciągły ból po lewej stronie klatki piersiowej i kłucie przy wdechu

Witam. Mam 20 lat i od ponad roku, dokucza mi ciągły ból po lewej stronie klatce piersiowej , który promieniuje aż do łopatki. Jest to uczucie ucisku/ciężkosći. Mam spadek kondycji przy 2 okrążeniu przy wdechu zaczyna mnie strasznie kuć, gdy skupiam sie na czymś jakby zapominam o tym.Spożywałem narkotyki (np dopalacze) oraz tzw. sterydy.Chodzę na siłownie.Teraz przy strachu serce bije jak szalone-kiedyś nawet go nie czułem. Miałem robione ekg i echo serca. Wyniki dobre, więc co teraz. Pomocy.

Witam. W tej sytuacji wskazane jest wykonanie próby wysiłkowej która pozwoli w sposób jednoznaczny określić jak serce zachowuje się podczas wysiłku fizycznego.