Ciąża a bycie dziewicą

Witam ! Chodzi o to ze ja jestem dziewicą :) Na początku naszych zabaw spróbowaliśmy włożyć czubek penisa do pochwy ale pieklo i nawet do tego zbytnio nie doszło. Po czym, zaczął się masturbować umył dłonie i włożył palce do pochwy. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest praktycznie równe zeru. Pozdrawiam p.s. bycie dziewicą nie warunkuje niezajścia w ciążę (prawdopodobieństwo ciąży jest takie samo jak u pozostałych kobiet regularnie współżyjących!)