Ciąża a palenie marihuany przez narzeczonego

Witam, jestem w 22tc. Mój narzeczony pali marichuane, czy podasz spania z nim, wydalania jego potu etc , wpływa to jakoś na naszą córeczkę? Chciałabym wiedzieć, czy mogę spać spokojnie, czy lepiej `zakazać` mu. Wspomnę, że ja też paliłam-dowiedziałam się w 4tc - od razu rzuciłam ! Proszę o pomoc. Anka :)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Palenie marihuany przez partnera nie wpływa na zdrowie dziecka. Oczywiście jeżeli nie robi tego w Pani obecności a przez to w obecności dziecka. Warto jednak ze względów zdrowotnych zaprzestać takiego działania.