Ciąża a petting

Mam taki mały dylemat, otóż 23.05 uprawiałam petting z chłopakiem. Na początku byłam bez bielizny, potem z. Chłopak twierdzi, że nie mógł mi wprowadzić nasienia do pochwy, bo przed tym umył ręce, dodam, że do wytrysku nie doszło na zewnątrz, lecz w bieliźnie. Teraz spóźnia mi się okres - normalnie powinnam mieć już około 20.05 (chociaż cykle mam raczej nieregularne), okresu nie było, minął już ponad tydzień - dalej nic. Chociaż wszystko jest tak jak powinno być przed okresem - bolą mnie jajniki, od czasu do czasu ściska brzuch, przedwczoraj pojawił się przeźroczysty śluz, ale jednak okres się nie pojawia. Nie wiem czy to wynik stresu, czy może początki ciąży? Dodam, że ostatnio robiłam test ciążowy - wynik negatywny, lecz mogło być jeszcze za wcześnie. Martwi mnie fakt, iż od kilku dni bardzo często chce mi się siku.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Petting jest stosunkowo bezpieczną metodą zbliżenia. Jeżeli nie doszło do bezpośredniego kontaktu spemy z Twoimi drogami rodnymi to ryzyko ciąży jest zerowe.

Ze względu na spóźniający się okres może wykonać Pani test ciążowy, który da wiarygodny wynik-zwykle należy go wykonać po 14 dniach od ryzykownego zbliżenia.

Stres oczywiście może wydłużyć cykl.

Częstsze oddawanie moczu spowodowane może być wieloma sytuacjami, w tym infekcją w okolicy dróg moczowo-płciowy, która dodatkowo może wpływać na wydłużenie cyklu.

Jeśli ma Pani możliwość oznaczenia betaHCG to sugerowałabym z niej skorzystać. Wynik da 100% wiarygodny wynik i w zależności od niego podejmie Pani właściwe kroki.

Pozdrawiam.