Ciąża czy niestrawność?

Witam! Mam wątpliwości. 31 grudnia odstawiłam tabletki, po odstawieniu tabletek anty. 4 lutego dostałam okres. Współżyłam 3 dni po okresie czyli w 10 dniu cyklu. Bałam się, że zajdę w ciąże więc wzięłam pigułkę "po". Po 6 dniach od wzięcia pigułki "po" dostałam krwawienia. Od pierwszego dnia tego krwawienia zaczęłam brać anty ale dalej się dodatkowo zabezpieczam. Od trzech dni źle się czuję, mam zgagę i lekkie mdłości. 1 marca zrobiłam sobie test ciążowy wyszedł negatywnie. Nie wiem czy to ciąża czy jakaś niestrawność?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.
Wynik testu ciążowego jest wiarygodny po około 2 tygodniach od stosunku. Jeżeli wykonała go Pani w takim odstępie czasowym to ciąża jest wykluczona.
Dolegliwości mogą mieć związek z zaburzeniami żołądkowo -jelitowymi.
Pozdrawiam