Ciąża nie rozwija się

Dzień dobry! Mam 29 lat, 3-letnią córcię, stwierdzone PCO i jestem w ciąży, która podobno się nie rozwija po wczorajszej wizycie u ginekologa. Zaczęło się od tego, że 19.12 poszłam do lekarza po tabletki na wywołanie okresu, bo byłam umówiona na laparoskopię na 3.01. Miałam być po okresie, a okresu nie było, przy badaniu okazało się, że jest pęcherzyk ciążowy 2,3 tydz. i szczęśliwa pobiegłam do domu. Miałam się zgłosić 28.12 i poszłam. Lekarz stwierdził, że ciąża się nie rozwija i że to z kalendarzyka wychodzi 7 tydz., bo dodam - ostatni okres miałam 10.11, a następny miał być 12.12 - tego już nie było. Teraz lekarz zlecił hcg i przyjście w poniedziałek. Dodam, że zrobiłam teraz 3 testy ciążowe, z czego 2 były niby popsute - bez kresek, a 3 pokazał brak ciąży. A ja już nic z tego nie rozumiem. Załamana.

Witam!
W opisanej sytuacji jedną z możliwych przyczyn takiego obrazu USG może być obumarcie zarodka, ale nie można tego stwierdzić bez oceny stężenia beta-hcg. Stężenie beta-hcg wzrasta z każdym dniem rozwoju ciąży, w związku z tym nadaje się do oceny stanu ciąży. W tej chwili nie można nic więcej powiedzieć. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza w ustalonym terminie, wówczas będzie możliwe wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie!