Ciąża w wyniku niezabezpieczonego stosunku

Niezabezpieczony stosunek odbył się 15czer.zażyłam tabl.''po'' 32h od sosunku. Okres dostałam siedem dni wczesniej. Pierwszy test wykonalam 3 czerwca wynik był ujemny i drugi test 8 czerwca tez ujemny. Oba wykonałam z porannego moczu. Następnie kolejny okres dostałam 21lipca. Był trochę inny bo w pierwszy dzień było brazowe plamienie ale ból taki sam jak zawsze. Czy moge wykluczyć ciążę bo od tego czasu mam ciągle jak by nabrzmiały brzuch.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozumiem, że do stosunku doszło 15 maja. Jeśli tak, testy ciążowe po 2 i 3 tygodniach jak najbardziej są wiarygode. Ryzyko ciąży jest bardzo niskie - proszę cierpliwie poczekać na krwawienie.