Ciemne plamki na paznokciu u stopy

Witam. Mój mąż ma grzybicę stóp i paznokci, staramy sie unikać jako takiego kontaktu z rzeczami, które używa, wyparzam cążki do paznokci, nożyczki. Moje pytanie dotyczy paznokci, ostatnio zauważyłam ciemne plamki na dużym paznokciu u stopy i taką jakgdyby komorę powietrza. Czy to grzybica?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Tak, mogą to być zmiany grzybicze. Proszę udać się do lekarza, który to obejrzy. Jeśli jest to ten sam rodzaj grzybicy co u Pani męża leczenie będzie podobne.