Ciemno-brązowe wodniste plamienia w 19. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 19t7d ciąży. Po stosunku z narzeczonym zauważyłam u siebie ciemna brązowe wodniste plamienia, czy to coś poważnego? Jest weekend ja nie posiadam numeru do swojego lekarza aby zaspokoić swoją wiedzę. Dodam że jest to moja pierwsza ciąża. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wystąpienia plamienia konieczna jest pilna wizyta u specjalisty ginekologa.