Ciemnobrązowe plamienia, brak okresu i wzdęty brzuch

Witam.moj problem polega na tym ze juz od dwoch tygodni mam ciemnobrazowe plamienie,a okresu brak juz 3tyg.spoznia mi sie,dodam ze ciagle zyje w stresie,innych objaw nie mam, tylko jakby ciagle wzdenty brzuch.co to moze oznaczac?ciaze raczej wykluczam bo stosunek byl 3tygodnie temu,bardzo krotki i bez wytrysku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ewentualną ciążę wykonując test ciążowy. Inną przyczyną występowania brązowego plamienia mogą być zaburzenia hormonalne czy nadżerka. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.