Ciemnobrązowe upławy z odrobiną krwi

Witam, mam regularną miesiączkę lecz bardzo skąpą na trzeci dzień mam tylko ciemne brązowe upławy z odrobiną krwi ,dodam że miesiączka jest na tyle skąpa że mogła bym nosić jedną podpaskę przez cały dzień oraz że trwa to od trzech miesięcy wcześniej okres był normalny nie było takich problemów

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli miesiączka występuje regularnie to nie powinna mieć Pani powodów do obaw. Taka ilość krwawienia jaką Pani ma jest prawidłowa.