Ciemnoczerwone plamienie zamiast okresu

Mam 25 dniowe cykle i ostatni okres wypadł mi 2 kwietnia. Kilka dni po zakończeniu krwawienia kochałam się z chłopakiem (było zabezpieczenie, ale skończył w środku) i w sumie potem kochaliśmy się jeszcze kilka razy - zawsze z zabezpieczeniem. W terminie okresu (27.04) zamiast krwawienia pojawiło się ciemnoczerwone (prawie bordowe) plamienie, które mam do dzisiaj. Czym to może być spowodowane? Czy pomimo zabezpieczenia mogło dojść do zapłodnienia?

Jezeli bylo zastosowane zabezpieczenie to raczej nie ma obaw. Test ciazowy wyjasni watpliwosci !!! Plamienie w terminie okresu moze byc spowodowane wieloma przyczynami. Zobaczy Pani jak bedzie wygladało kolejne krwawienie. Pozdrawiam.