Co jaki czas powinnam sprawdzać przyrost Beta-HCG?

Co jaki czas powinnam sprawdzać przyrost Beta HCG? w ostatnią sobotę miałam 220,02, Pani doktor powiedziała, aby kolejne badanie HCG zrobiła dopiero za tydzień. Czy to nie za długi odstęp czasu? Wczoraj była ma USG- widać malutki pęcherzyk ale nic poza tym. Kiedy będzie można potwierdzić czynności życiowe płodu? W tej chwili jestem w 3-4 tygodniu ciąży. W ubiegłym miesiącu poroniłam będąc w 6 tygodniu. Teraz biorę 3 x 1 tabl DupHaston/ kwas foliowy 1x1 tab- czy to wystarczy.Bardzo proszę o pomoc

Nie robi się seryjnych oznaczeń betaHCG, może być niemiarodajne. Poza tym stosowanie progestagenów (Duphaston, Luteina) w I trymestrze ciąży jest bezcelowe, ponieważ nie ma dowodów naukowych aby zmniejszały ryzyko poronienia. Bez paniki.