Co mam zrobić? Czy to grzybica?

Mam 13 lat. Od kilku dni strasznie swędzi mnie strefa okolic intymnych: jest ona bardzo zaczerwieniona i podrażniona. Boję się o tym powiedzieć mamie. Nie wiem czy może to być grzybica. Czy jest to dla mnie groźne. Jaki może być tego powód? Co mam zrobić? Bardzo proszę o pomoc, gdyż strasznie się martwię!
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisywane objawy mogą wskazywać na infekcję i prawdopodobnie wymagają leczenia, a na pewno zbadania.
Proszę porozmawiać z mamą i opowiedzieć o dolegliwościach. Wskazana jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam.