Co mi dolega? Czy to ciąża?

Dzień dobry.

Mam taki problem, że ostatnią miesiączkę normalną miałam 23.09 później jakoś od 13.10 miałam brązowe plamienia następnie leciała mi skąpo krew, że wystarczyła mi wkładka i tak na przemian, aż do dnia dzisiejszego. Czy mogę być w ciąży??
Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Ciąży nigdy nie można wykluczyć u współżyjącej kobiety. Plamienia jednak niekoniecznie świadczą o ciąży. Ich przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne czy nieprawidłowe zmiany w narządzie rodnym.
Po pierwsze proszę wykonać samodzielnie test ciążowy kupiony w aptece. Jeśli będzie negatywny najlepiej sprawę nieprawidłowych krwawień skonsultować z ginekologiem.
Z poważaniem