Co mogą oznaczać krostki na wargach sromowych?

Witam! od tygodnia mam malutkie krostki na wargach sromowych, są w kolorze skory i ułożone są jakby w prostych liniach. Czytałam gdzieś, że taka jest skóra na wargach. Czy to prawda? Ja martwię się, że coś mi dolega? Proszę o szybką odpowiedź. Dodam, że czasami, ale to naprawdę rzadko, czuję delikatne swędzenie na wargach, niekoniecznie tam gdzie są te krosty.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie, być może zmiany wynikają z podrażnienia gruczołów znajdujących się w okolicach intymnych. Proszę zwrócić uwagę czy zmiany nie nasilają się na przykład pod wpływem stosowanych kosmetyków do higieny intymnej.
Jeżeli zmiany nie ustąpią najlepiej udać się do ginekologa w celu rozwiania wątpliwości.

Pozdrawiam.