Co mogą znaczyć czerwone plamki na żołędzi?

Mam 17 lat. Regularnie raz w tygodniu uprawiam seks z dziewczyną, nigdy się nic takiego nie pojawiło. Ostatni raz stosunek odbywałem trzy dni temu i dzisiaj zauważyłem na żołędzi czerwone plamy. Co to może oznaczać? Czy jest to coś poważnego? Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie.
Opisane przez Pana zmiany mogą być między innymi wynikiem infekcji lub nadwrażliwości na stosowane kosmetyki, środki czystości, prezerwatywy.
Aby postawić rozpoznanie konieczna jest niestety wizyta u dermatologa.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjne tło objawów proszę pamiętać o leczeniu także Partnerki.
Pozdrawiam.