Co mogło wpłynąć na przesunięcie miesiączki?

Przez dwa miesiące nie mam miesiączki, zrobiłam już 3 testy ciążowe, ale wyszły ujemnie. Nie współżyłam w dni płodne. Czuję się źle z nadmiaru hormonów.
Co prawda miałam dużo stresów, ale czy aż tak mogło to wpłynąć na przesunięcie miesiączki?

Witam serdecznie,

Jest wiele przyczyn zatrzymania miesiączki. Jedna z nich czyli ciąża została wykluczona w Pani przypadku. Czynniki takie, jak: stres, duży wysiłek fizyczny, odchudzanie czy też zmiana klimatu mogą istotnie wpłynąć na cykl i spowodować brak miesiączki.

Należy wziąć również pod uwagę zaburzenia hormonalne. W Pani przypadku należy zgłosić się do ginekologa, aby wyjaśnić przyczynę braku miesiączki.

Pozdrawiam