Co może być przyczyną kłującego bólu z lewej strony?

Witam. Mam 24 lata a od 3 lat leczę się na nadciśnienie. Ostatnio również wykryli u mnie niedoczynność tarczycy, ale od pewnego czasu czuje straszny ból z lewej strony pod piersią. Ból jest strasznie klujący i czasami występuje cały dzień. Dodam też że zaobserwowałam, że mój sutek w lewej piersi jest częściej twardy i bolący. Miałam robione ekg i rtg płuc i wszystko jest w porządku. Miałam również robione badania na glukozę, insulinę i przeciwciała, też wyniki był dobre. Badane miałam piersi i usg narządu rodnego także jest oki. Dodam że jestem osobą otyłą. Mam czasami skoki ciśnienia, ale dzięki lekom jest już lepiej. Niestety martwi mnie ten ból. Byłam z tym u lekarza, ale otrzymałam wiadomość typu: To pewnie nerwoból, ja jednak myślę, że to coś poważnego. Nerwoból może się utrzymywać ok miesiąca? Bardzo proszę o pomoc, bo nawet już nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać. Dodam że 2 lata temu miałam robione echo serca, wszystko jest ok. i w tym roku tomografię głowy. W takim razie co może być przyczyną tego bólu? Dodam że czasami ten ból piorunuje na plecy i często wstaje rano ze zdrętwiałą lewą ręką. Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Witam serdecznie.
Badania wykluczające schorzenia układu sercowo-nacyniowego oraz oddechowego zostały wykonane. Także w samej piersi nic złego się nie dzieje. Najprawdopodobniej jest to nerwoból. Może się on utrzymywać bardzo długo. Warto jeszcze wykonać rtg odcinka piersiowego kręgosłupa. Być może częściowo za objawy odpowiadają schorzenia tego odcinka.
Pozdrawiam