Co może być przyczyną wypadania włosów? Czy one odrosną?

Dzień dobry. Mam 18 lat. Dwa lata temu odchudzałam się w wyniku czego przez rok nie miałam miesiączki. Początkowo brałam F***, ten lżejszy a potem F***- biorę go do tej pory, jednak miesiączka wróciła. Włosy wypadały mi bardzo w zimie zeszłego roku i teraz problem się powtórzył. Dokładnie od początku września. Strasznie mi się przerzedziły i są cieniutkie. Co może być przyczyną? Odżywiam się prawidłowo, testosteron mam w normie, jedyne estradiol był zaniżony, ale w okresie gdy miesiączki nie było - teraz już jest. Czy może to być łysienie androgenowe? Czy może np. tzw sezonowe? Włosy wypadają mi z cebulkami, ale widzę pojedyncze małe włosy... Czy włosy mi odrosną? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie.
Najprawdopodobniej wypadanie włosów to dalsze konsekwencje drastycznego odchudzania, w wyniku którego doszło do zaburzeń hormonalnych. Na powrót do normalności trzeba będzie trochę poczekać, ale jeżeli będzie Pani prowadziła zdrowy styl życia wszystko powolutku powinno wrócić do normy.
Przyczyną łysienia może być również przyjmowany lek. Jeżeli wypadanie włosów nie ustanie należy rozważyć zmianę terapii.

Pozdrawiam.