Co może powodować bóle stawów?

Co powduje u mnie bole stawow ? Bole wystepuja czesto, czasem kilka dni pod rzad , czasami bywaja kilkudniowe przerwy. Bola mnie zawsze jednoczesnie i symatrycznie stawy stop , kolan, dloni , lokci , ramion, Bol jest okropny , nie dzialaja zadne leki przeciwbolowe, Uniemozliwia mi to nawet chodzenie czy utrzymanie w rekach zwyklego kubka. Czuje sie przy tym rozbita . Wszelkie badania w kierynku choroby stawow zostaly wykluczone przez wielu specjalistow a ja nadal cierpie od kilku lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani szczegółowo u jakich specjalistów się Pani konsultowała, jakie badania miała Pani wykonane, jakie próby leczenia były podjęte itd. Trudno zatem cokolwiek konkretnego Pani doradzić. Zdecydowanie sugeruję zatem konsultację ze specjalistą reumatologiem, który uzyska od Pani powyższe informacje i pokieruje dalszym postępowaniem.