Co może powodować częstą opryszczkę i jaki lekarz zdiagnozuje grzybicę jamy ustnej?

Witam, Podejrzewam że mogę mieć grzybicę jamy ustnej.Mam od kilku miesięcy biały nalot na języku oraz plamki..Posiadam ciągle nawracającą opryszczkę na ustach ( 2,3 razy w miesiącu od 8 miesięcy).Brałam heviran i po skończonej kuracji znów wyskakuje opryszczka. Do jakiego lekarza mam się zgłosić aby zdiagnozować grzybicę. Co może powodować tak częstą opyszczkę? Dziękuje za odpowiedz

Milena Lubowicz

Może ma Pani obniżoną odporność? A grzybice zdiagnozuje lekarz rodzinny.
Pozdrawiam