Co może powodować kłucie w podbrzuszu?

Witam. Co może powodować kłucie w podbrzuszu, prawa strona, okolice biodra? nadmienię, że jestem kobietą i na pewno nie jest to ból związany z miesiączką. trwa od paru dni i raz się nasila, a raz słabnie, na chwilę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.